jmax555

Introduce yourself here.
Post Reply
User avatar
jmax555
Offline
Posts: 32
Joined: July 16th, 2011, 12:56 am

jmax555

Post by jmax555 »

now i know what this is so hi im jmax im awsome im cool i rule im a vet right now ive been a vet for a while and getting bored of being one so hi bye the way i like saying hi all im kind of anoying aloat of people on the server like me so =D to all who do
SOMTIMES YOUR KNIGHT IN SHINING ARMOR IS JUST AN IDIOT IN TINFOIL.

User avatar
200419110
OP
Offline
Posts: 63
Joined: June 1st, 2011, 2:50 pm
Location: Georgia, USA

Re: jmax555

Post by 200419110 »

Hi jmax. Welcome to the forums
+Fricksion: What if...
+Fricksion: What if Grant works for the NSA
+Fricksion: Do not trust Grant
200419110: D:
+Fricksion: Agent 200419110, do not make me say your real codename.
+Fricksion: Agent hotbabe69ladiesdude, please report.
200419110: omg

User avatar
jmax555
Offline
Posts: 32
Joined: July 16th, 2011, 12:56 am

Re: jmax555

Post by jmax555 »

u what the what hmmm weird reply
SOMTIMES YOUR KNIGHT IN SHINING ARMOR IS JUST AN IDIOT IN TINFOIL.

User avatar
Gabe86
Offline
Posts: 70
Joined: June 29th, 2011, 8:52 pm

Re: jmax555

Post by Gabe86 »

jmax, I just got a splitting headache from reading your thread.

Ugh, welcome to the forums.
"The name of the LORD is a strong tower; the righteous run to it and are safe."
Proverbs 18:10

User avatar
Ollieboy
Trustee
Offline
Posts: 2343
Joined: May 23rd, 2011, 3:13 am
Location: Australia

Re: jmax555

Post by Ollieboy »

I. Had. Better. Add. Some. Full. Stops. To. The. Thread.
<TKB> Hit_Girl: zombies don't hurt
<TKB> Hit_Girl: weird.
<TKB> Hit_Girl was slain by Zombie

User avatar
kattoo
Trustee
Offline
Posts: 318
Joined: May 24th, 2011, 12:01 am

Re: jmax555

Post by kattoo »

hi jmax you rule i have to give you that but reading your posts is like being given a prostate exam by edward scissorhands i hope that once you get really bored with vet you decide to find another server im just kidding you know that right no i actually am not or am i i hate punctuation marks as strongly as you do i think well get along i also like saying hi so hi jmax see you in the game bye
I'll see you on the Dark Side of the Moon

User avatar
jmax555
Offline
Posts: 32
Joined: July 16th, 2011, 12:56 am

Re: jmax555

Post by jmax555 »

what what what what im just saying guys im new GIVE ME A BREAK im you know
SOMTIMES YOUR KNIGHT IN SHINING ARMOR IS JUST AN IDIOT IN TINFOIL.

User avatar
jmax555
Offline
Posts: 32
Joined: July 16th, 2011, 12:56 am

Re: jmax555

Post by jmax555 »

and kattoo i do rule majorly
SOMTIMES YOUR KNIGHT IN SHINING ARMOR IS JUST AN IDIOT IN TINFOIL.

User avatar
boblol0909
SupOP
Offline
Posts: 314
Joined: June 24th, 2011, 10:27 pm

Re: jmax555

Post by boblol0909 »

jmax555 wrote:ive been a vet for a while and getting bored of being one
jmax555 wrote:i cant take this guys i rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr hehuheu i been acting good for a reson an and r ahh i going crazy
you're not helping yourself get op faster, but welcome to the forums

User avatar
lucky_pierre
SupOP
Offline
Posts: 250
Joined: May 24th, 2011, 1:02 am
Location: California, US
Contact:

Re: jmax555

Post by lucky_pierre »

:admincrete: :admincrete: :air: :air: :air: :air: :air: :air: :air: :air: :air: :air:
:admincrete: :admincrete: :air: :air: :air: :air: :air: :air: :air: :air: :admincrete: :admincrete:
:admincrete: :admincrete: :air: :air: :air: :air: :air: :air: :air: :air: :admincrete: :admincrete:
:admincrete: :admincrete: :air: :air: :air: :air: :air: :air: :air: :air: :air: :air:
:admincrete: :admincrete: :admincrete: :admincrete: :admincrete: :admincrete: :air: :air: :air: :air: :admincrete: :admincrete:
:admincrete: :admincrete: :admincrete: :admincrete: :admincrete: :admincrete: :admincrete: :air: :air: :air: :admincrete: :admincrete:
:admincrete: :admincrete: :air: :air: :air: :admincrete: :admincrete: :air: :air: :air: :admincrete: :admincrete:
:admincrete: :admincrete: :air: :air: :air: :admincrete: :admincrete: :air: :air: :air: :admincrete: :admincrete:
:admincrete: :admincrete: :air: :air: :air: :admincrete: :admincrete: :air: :air: :air: :admincrete: :admincrete:
:admincrete: :admincrete: :air: :air: :air: :admincrete: :admincrete: :air: :air: :air: :admincrete: :admincrete:

:air: :air: :admincrete: :admincrete: :air: :air: :air: :air: :air: :air: :air: :air: :air: :air:
:air: :air: :admincrete: :admincrete: :air: :air: :air: :air: :air: :air: :air: :air: :admincrete: :admincrete:
:air: :air: :admincrete: :admincrete: :air: :air: :air: :air: :air: :air: :air: :air: :admincrete: :admincrete:
:air: :admincrete: :admincrete: :air: :air: :air: :air: :air: :air: :air: :air: :air: :air: :air:
:air: :admincrete: :admincrete: :admincrete: :admincrete: :admincrete: :admincrete: :air: :air: :air: :air: :admincrete: :admincrete: :air:
:air: :admincrete: :admincrete: :admincrete: :admincrete: :admincrete: :admincrete: :admincrete: :air: :air: :air: :admincrete: :admincrete: :air:
:air: :admincrete: :admincrete: :air: :air: :air: :admincrete: :admincrete: :air: :air: :air: :admincrete: :admincrete: :air:
:admincrete: :admincrete: :air: :air: :air: :admincrete: :admincrete: :air: :air: :air: :admincrete: :admincrete: :air: :air:
:admincrete: :admincrete: :air: :air: :air: :admincrete: :admincrete: :air: :air: :air: :admincrete: :admincrete: :air: :air:
:admincrete: :admincrete: :air: :air: :air: :admincrete: :admincrete: :air: :air: :air: :admincrete: :admincrete: :air: :air:

:admincrete: :admincrete: :air: :air: :air: :air: :air: :air: :air: :air: :air: :air:
:admincrete: :admincrete: :air: :air: :air: :air: :air: :air: :air: :air: :admincrete: :admincrete:
:admincrete: :admincrete: :air: :air: :air: :air: :air: :air: :air: :air: :admincrete: :admincrete:
:admincrete: :admincrete: :air: :air: :air: :air: :air: :air: :air: :air: :air: :air:
:admincrete: :admincrete: :admincrete: :admincrete: :admincrete: :admincrete: :air: :air: :air: :air: :admincrete: :admincrete:
:admincrete: :admincrete: :admincrete: :admincrete: :admincrete: :admincrete: :admincrete: :air: :air: :air: :admincrete: :admincrete:
:admincrete: :admincrete: :air: :air: :air: :admincrete: :admincrete: :air: :air: :air: :admincrete: :admincrete:
:admincrete: :admincrete: :air: :air: :air: :admincrete: :admincrete: :air: :air: :air: :admincrete: :admincrete:
:admincrete: :admincrete: :air: :air: :air: :admincrete: :admincrete: :air: :air: :air: :admincrete: :admincrete:
:admincrete: :admincrete: :air: :air: :air: :admincrete: :admincrete: :air: :air: :air: :admincrete: :admincrete:
piss 2017

Post Reply